Янукович має зупинити репресії проти учасників акцій протесту, або доведеться відповідати перед Майданом

У ЗМІ зростає кількість повідомлень про факти репресій та відвертого терору проти активних учасників акцій протесту та тих громадян, які сприяли їх проведенню. Його здійснюють як силовики, чиновники різних рівнів, так і невстановлені особи.

Йдеться уже не лише про факти адміністративного тиску чи зловживання посадовим становищем з боку чиновників, залякування з боку прокуратури та міліції, але й бандитські напади на активістів, підпали їх автівок тощо.

Терор проти учасників акцій протесту здійснюється із мовчазного заохочення найвищого керівництва держави. Про це свідчить і досі не підписаний закон про амністію учасникам акцій протесту, а також кричуща пасивність правоохоронних органів у розслідуванні злочинів проти активістів Євромайдану.

Партія УДАР вимагає від Віктора Януковича належним чином відреагувати на пасивність правоохоронців у розслідуванні і попередженні злочинів проти активістів євромайданів.

Водночас УДАР закликає громадян, які зазнають репресій з боку влади та силових структур повідомляти про це у регіональні або центральні органи партії УДАР. Ми готові надати вам усю можливу юридичну допомогу та підтримку нашої політичної сили, включно із депутатами фракції у Верховній Раді.

Посадові особи, причетні до репресій проти громадських активістів будуть внесені до люстраційного списку, що готується партією спільно із небайдужими громадянами. А після усунення режиму Януковича від влади усі вони будуть притягнуті до відповідальності за вчинені ними злочинні дії.

Аби наблизити цей час, УДАР вимагає проведення дострокових виборів президента уже навесні наступного, 2014, року. Разом – переможемо і повернемо безпеку та справедливість у нашу країну.