1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Дорогі наші батьки, бабусі і дідусі, шановні ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Щиро і від усієї душі дякую і низько вклоняюся вамза вашу працю, за неоціненний внесок у розвиток рідного міста і держави, за те, що винесли на собі всі труднощі післявоєнного часу і гідно виховали наступні покоління. Все своє життя ви працювали, захищали батьківщину, піднімали з руїн міста і села, будували, зміцнювали економіку, обороноздатність, робили все для розвитку і процвітання рідного краю, країни. А сьогодні самі потребуєте підвищеної уваги, підтримки і допомоги.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, – гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!