10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології

Шановні працівники стандартизації та метрології!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку. Від професійної майстерності багатотисячного колективу системи Держспоживстандарту залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Запровадження стандартів дозволяє значно покращити якість продукції, яка гідно конкурує на міжнародному ринку, сприяє розвитку міжнародної торгівлі, продуктивності праці, ефективності та надійності на всіх рівнях виробництва й торгівлі заради кінцевої мети — задоволення потреб споживачів, сприяння охороні здоров’я, безпечним умовам праці та збереженню довкілля на благо всіх народів світу.

Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

Вірю, що ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаю всім вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!