21 листопада – четверта річниця Революції Гідності

Щиро вітаю всіх українців з четвертою річницею початку Революції Гідності!

Ввечері 21 листопада 2013 року у відповідь на відмову тодішньої влади від підписання Угоди про асоціацію з ЄС в центрі Києва почали збиратися громадяни України. Подальші події розвивалися дуже стрімко від мирного протесту і наметового містечка, до побиття “Беркутом” студентів, вогненних барикад з шин, відкритої стрільби по мітингувальникам. Події тих днів назавжди змінили хід історії України та людську свідомість.

Нажаль, до сьогодні влада нічого не зробила для того, щоб покарати винних за смерть героїв Небесної сотні. Жоден високопосадовець МВС, прокуратури, міністерств, СБУ, адміністрацій та інших відомств до сьогоднішнього дня не притягнутий до кримінальної відповідальності і не відповів за кров наших хлопців.

На сьогодні лише одна людина, і то “тітушка” засуджена за всі злочинні діяння, а більше 40 працівників МВС, які приймали участь в розгоні і розстрілах Небесної сотні і надалі працюють в системі МВС. “Допрацювалися” до того, що Інтерпол зняв з міжнародного розшуку екс-міністра Захарченка та його зама Ратушняка. “Як таке може бути?

Нажаль, правоохоронна система не реформувалася взагалі, а всі реформи пройшли тільки на папері і обмежилися лише зміною назви.

Але я, все ж таки, впевнений, що всі ці нелюди будуть відповідати перед законом і перед Богом.

Вічна Слава всім загиблим під час Революції Гідності і на фронті.

Нехай живе Україна! Слава Україні! Вічна Слава Героям!