28 серпня – День міста Тернополя

Дорогі тернополяни!

Вітаю вас із нашим особливим святом – Днем міста!

Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня рідного міста об’єднує усіх, незалежно від віку та професії. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Ще із самого народження і до сьогодення Тернопіль славиться своїми чудовими зеленими парками, унікальним ставом посеред міста, а ще – дуже гостинними і привітними людьми, чудовими господарями на своїй землі, віруючими християнами, які поколіннями вчать своїх нащадків щиро любити Тернопіль і працювати на примноження його краси.

Впевнений, що і в подальшому влада усіх рівнів докладатиме зусиль, щоб місто піднялося з колін на всю постать та стало таким, яким ми мріємо його бачити: із новими робочими місцями, відбудованими дорогами та тротуарами, освітленими вулицями, сучасними підприємствами, закладами дозвілля, відпочинку та туризму. Містом, в якому кожен мешканець міг би сказати: “Я пишаюся тим, що живу в Тернополі!”.

У день народження нашого міста кожен його мешканець відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до Тернополя, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Бажаю усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім землякам Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!