Депутати від УДАРу слідкують у Врадіївці за об’єктивним розслідуванням злочину і обіцяють не допустити репресій проти громадськості

Народні депутати від “УДАРу” Роман Чернега, Федір Негой, Павло Різаненко і Павло Рябікін поїхали на Миколаївщину, аби з’ясувати всі обставини злочину у Врадіївці та забезпечити його об’єктивне розслідування.

“Справа набрала суспільного резонансу і вчорашні події щодо погрому райвідділу міліції є  цьому підтвердженням. Ми прибули до Врадіївки, по-перше, щоби правоохоронці об’єктивно проводили розслідування, незважаючи на якісь родинні стосунки цих підозрюваних, – бо є така інформація. І, по-друге, щоби до місцевих мешканців, які проводили акцію протесту, не застосовували репресій”, – підкреслив Роман Чернега.

Депутат відзначив, що громадськість у Врадіївці налаштована дуже категорично. “Люди готові до подальших дій і акцій і вимагають, щоби основний підозрюваний був заарештований. Станом на 17:00 тут у Врадіївці перебуває близько близько 500 людей, на вечір, як запевняють мешканці, збереться ще більше”, – розповів Чернега.

“Ударівці” також зустрілися з заступником прокурора Миколаївської області Олексієм Денисюком та виконуючим обов’язки керівника обласної міліції Сергієм Поготовим.

“Інформація з їхніх вуст така,  що основного підозрюваного по цій справі поки не заарештовують, тому що проводяться слідчі дії. Але правоохоронці пообіцяли сьогодні ввечері надати інформацію, чи буде заарештований Євген Дрижак, якого потерпіла жінка назвала одним з нападників”, – зазначив Роман Чернега.

Депутати “УДАРу” залишаються у Врадіївці, щоб слідкувати за тим, як розвиватиметься ситуація.