Доба: Колишній керівник УМВС на Тернопільщині Максимов звернувся в міліцію, бо Чижмарь не віддав йому 15 тисяч

Екс-начальник УМВС України в Тернопільській області Віталій Максимов звернувся кілька днів тому в міліцію, бо колишній голова ОДА Юрій Чижмарь не вибачився перед ним і не виплатив моральної компенсації за те, що колись на прес-конференції звинувачував його сина. Максимов каже, що Чижмарь порушив рішення судів.

Юрій Чижмарь кілька років тому звинувачував Максимова-молодшого в тому, що той за три роки здобув вищу освіту і незаконно отримав звання молодшого лейтенанта.

– Після того, як Чижмаря не захотіли відправити у відставку, з його боку почались наїзди на структури, які я очолював. Він побачив, що в нього нічого не виходить, то він почав по сім’ї, зібрав прес-конференцію, оголосив про сина, що він звання получив, дипломи. По-перше, треба знати спеціфіку органів внутрішніх справ… Молодшого лейтенанта присвоюють, якщо ти маєш незанкінчену вищу освіту. На присвоєння були всі підстави, він був на 5-му курсі. Потім він звертався в прокуратуру, через депутатські звернення своїх депутатів Верховної ради. Було організовано ряд серйозних перевірок. Всі структури приїжджали, щоби закопати Максимова, знайти хоч щось, – каже Максимов в ефірі “Ух-радіо” в програмі Степана Барни “Насправді”.

Максимов каже, що ці перевірки закінчились успішно для нього з сином і неуспішно для Чижмаря. Коли правомірність отримання диплому і звань підтвердили, то Максимов звернувся до Чижмаря, щоби той вибачився, але він цього не зробив.

– Мені довелось подати в суд на нього.  Я виграв суд, пройшов всі інстанції. До речі, до сьогоднішнього дня він свої звинувачення не спростував, як є по рішенню суду і не виплатив біля 15 тисяч гривень. Кілька днів тому я офіційно звернувся в міліцію, і ще один працівник, якого Чижмарь облив брудом. Проти Чижмаря відкрили кримінальне провадження за невиконання рішення суду, – розповідає Максимов.

http://doba.te.ua/eksklyuzyvy/kolyshnij-kerivnyk-umvs-na-ternopilschyni-maksymov-zvernuvsya-v-militsiyu-bo-chyzhmar-ne-viddav-jomu-15-tysyach.html