Дуже важливо не піддаватися на провокації купки політиків і не допускати протистояння в Криму

Сьогодні на півострові складна ситуація. Кримчан та мешканців інших регіонів провокують на протистояння, якого не можна допустити.

І тільки від мудрості і розсудливості людей залежить, чи зможуть – абсолютно штучно – спровокувати жорстке протистояння в автономії і необдумане прийняття антидержавного рішення про порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Віталій Кличко закликав кримчан не дати себе використати в планах і схемах політиканів та не допустити кровопролиття.

  • “Я, Віталій Кличко, відповідально заявляю, що ніякі міфічні радикали-націоналісти, якими вас лякають, не їдуть до вас і не збираються втручатися в життя і звичаї на півострові і в Севастополі. Ніхто не зазіхає і не зазіхатиме на мову, культуру, права автономії. І я обіцяю, що особисто виступаю гарантом цього!” – наголосив лідер УДАРу.

Кличко підкреслив, що після зміни влади Януковича, всім українцям разом потрібно будувати нову державу – сильну, єдину, з гідним життям для кожного громадянина.

«Будьмо розсудливими, будьмо відповідальними за долю своєї країни. Не дамо нікому завадити нашим прагненням і нашим планам. І тоді Україна стане процвітаючою і авторитетною державою! А Крим – суперсучасним і комфортним центром туризму в Європі,» – підкреслив Кличко.