Європарламент закликав до підготовки персональних санкцій проти українських чиновників, законодавців та олігархів

Партія «УДАР» вітає ухвалену Європейським парламентом резолюції та закликає усі держави-члени ЄС простягнути руку допомоги українському народу та почати підготовку до введення персональних санкцій проти тих чиновників, депутатів та їх спонсорів, які продовжують підтримувати диктаторський режим в Україні.

Затягуючи із поверненням до Конституції 2004 року та створенням перехідного уряду представники парламентської більшості і їх спонсори-олігархи лише погіршують своє становище. Сподівання на те, що Майдан розсмокчеться сам собою, є глибоко помилковими. Він може лише радикалізуватись. Тим більше, що з кожним днем лише поглиблюються ті проблеми і несправедливість, які вивели людей на вулиці.

Нічого не змінить і зустріч Януковича із Путіним, до якої влада так неприховано затягує час. Самогубством стане й спроба влади вдатися до силового сценарію ліквідації Майдану. Усі, хто на той час залишатиметься на боці зла у такому випадку втратять усе. Не виключено із власним життям чи свободою. Спрацює відоме правило про те, що настають моменти, коли «уже пізно пити Боржомі».

Тому закликаємо усіх притомних депутатів, які так чи інакше були зігнані до парламентської більшості Януковичем, вчасно і правильно зробити свій вибір. Аби потім не було пізно.