Х З’їзд політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» затвердив Віталія Максимова своїм кандидатом по мажоритарному округу №163 (м. Тернопіль)

Сьогодні, 1 серпня, Віталія Максимова затвердили кандидатом по одномандатному мажоритарному виборчому округу №163 від партії «УДАР», а також програму, з якою він йтиме на ці вибори. У ній визначені пріоритетні напрямки його майбутньої роботи у парламенті щодо розвитку Тернополя та покращання життя тернополян, а також основні пункти загальноукраїнської програми «УДАРу». Одразу після реєстрації кандидат має намір оприлюднити свою програму перед жителями міста.

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час партійного з’їзду також представив передвиборчу програму, з якою його політична сила братиме участь у парламентських виборах. Кличко підкреслив, що в програмі партії окреслені цілком реальні й досяжні цілі. Політик переконаний: аби зруйнувати стіну, яка зупиняє розвиток країни, необхідно заламати корупційну систему, встановити контроль громадян над державою, надати владу місцевим громадам, децентралізувати бюджет й провести низку інших важливих реформ.

За словами Кличка, для знищення підвалин корупції, необхідно запровадити прозорі і єдині для всіх правила, звільнити економіку від податкових та адміністративних пут. Також він наголосив на необхідності встановити в Україні чіткі і прозорі закони, щоб унеможливити вільне тлумачення права – на користь чиновника і на шкоду громадянину.

Лідер «УДАРу» зауважив, що окремими пунктом в програмі стоїть зменшення залежності громадянина від чиновника. «На відкриття своєї справи, отримання необхідних документів чи будь-які інші послуги держави людина витрачатиме не більше, ніж півгодини часу. Ми залишимо лише сім загальнодержавних податків та зборів, наблизимо загальну систему оподаткування за принципами адміністрування до спрощеної», – сказав Віталій Кличко. Водночас він зауважив, що ці процеси буде неможливо запустити без антикорупційної люстрації влади.

Кличко наголосив, що одним з ключових напрямків програми партії є удар по безвідповідальності влади. Зокрема, громадяни отримають право на законодавчу ініціативу, а також буде встановлено право громадян скасувати через референдум рішення органів влади і місцевого самоврядування. Громадяни зможуть висловлювати недовіру голові місцевої адміністрації, податкової, міліції, прокурору, судді, щоб припинити їхні повноваження. Нарешті, буде розроблено механізм відкликання депутатів, щоб подолати прірву між громадянином та депутатом.

Кличко вважає, що реалізація цих програмних цілей дозволить нанести вирішальний удар – по бідності, а наслідком проведених реформ має стати наближення України до європейських стандартів життя.

«Що таке нова якість політики? Це передусім принципи, яким відповідають і за якими діють самі політики. В Україні склалася традиція закритої, підкилимної політики. Коли б’ють у спину, брешуть в очі і думають виключно про свій інтерес. Коли понад усе бояться людей, бояться їх оцінки й засудження. Політики такого типу прагнуть приховати все, що можна. Ми ж стверджуємо, що політика може й повинна бути відкритою», – заявив на з’їзді лідер партії «УДАР».

Кличко зауважив, що в «УДАРі» вже довели своє прагнення бути чесними з виборцями – коли партія оприлюднила списки претендентів в кандидати у народні депутати по мажоритарних округах. «Цих претендентів перевіряли активісти і журналісти. Свою думку висловлювали виборці. У результаті обговорення претенденти, які не пройшли через громадський фільтр, зійшли з дистанції. Адже думка громадськості для нас є вирішальною при формуванні нашої команди», – сказав Кличко.

Варто зазначити, що всі кандидати від партії «УДАР»,  в тому числі й Віталій Максимов, пройшли ретельну перевірку громадським рухом «Чесно». «Наразі партія «УДАР» – єдина політична сила, яка взяла на себе зобов’язання перед рухом «Чесно» у повному обсязі й виключила зі списків низку порушників критеріїв. Сьогодні суспільство очікує від кандидатів цієї партії нових підходів до виконанні критеріїв «Чесно» – як під час передвиборчої кампанії, так і в майбутньому парламенті» – зауважила у своєму виступі на з’їзді партії Вікторія Сюмар, одна з ініціаторів руху «Чесно», директор Інституту Масової Інформації.

Також, партія ветеранів Афганістану підтримає партію Віталія Кличка «УДАР» на виборах. Про це під час з’їзду заявив перший заступник лідера Партії ветеранів Афганістану Сергій Куніцин. Він наголосив, що сьогодні сотні афганців приїхали, аби підтримати В.Кличка і його політичну силу. За його словами, афганці обурені тим, що влада кидає їм «подачки». С.Куніцин наголосив також, що афганці люди честі і тому їм не в один бік «з голубими».

Тим часом Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс надіслав привітання учасникам Х Всеукраїнського з’їзду партії «УДАР Віталія Кличка». Нагадаємо, кілька місяців тому «УДАР» подав заявку про приєднання до Європейської Партії. На даний час Політична партія «УДАР Віталія Кличка» має статус спостерігача в найбільшій європейській політичній силі.