Головне, щоб представники нової влади виправдали очікування громадян

Сьогодні у стінах Верховної Ради було затверджено новий склад Кабінету міністрів України.

На цей уряд покладаються дуже великі надії громадян, дуже важкі завдання по виведенню країни з прірви, у яку її завів режим Януковича. Представники “УДАРу” в парламенті проголосували за призначення нового уряду, але не увійшли до його складу.

Я сподіваюсь, що новий уряд запровадить такі необхідні реформи і забезпечить чесне і прозоре проведення демократичних виборів президента України. Але було прикро дивитися як деякі політики у дні, коли країна оплакувала Героїв Євромайдану розвели “дерибан” посад. Багато нових міністрів викликали неоднозначну реакцію громадськості. Люди такою величезною ціною виборювали своє право на повне перезавантаження влади, на нові обличчя з незаплямованою репутацією, на професіоналів  своєї справи при владі.

Особисто я не розумію як в такий складний для країни час на посаду Міністра внутрішніх справ обрано цивільну особу, а не професіонала із досвідом роботи в міліції. Тим більше в лавах Батьківщини та УДАРу є три генерали міліції: Віталій Ярема, Геннадій Москаль та Микола Паламарчук. Не секрет, що на сьогодні українська система МВС деморалізована та навіть розвалена. Кожен з цих людей має великий досвід роботи в органах та спокійно і швидко могли б навести порядок в лавах МВС.

Але будемо сподіватися, що всі труднощі в країні новий уряд подолає. Якщо ж представники нової влади не виправдають очікувань громадян – люди можуть просто винести їх з кабінетів.

З повагою,

Віталій Максимов