Інсинуації про “нелегітимний уряд у Києві” – лише спроба прикрити агресію

Усі спекуляції на тему нелегітимності української влади не мають під собою жодних підстав. Це лише жалюгідна спроба виправдати військову агресію та провокації, що здійснюються Росією та її агентами на території суверенної України.

Вся повнота влади в країні належить Верховній Раді та сформованим і затвердженим ним Кабінету Міністрів, іншим органам центральної виконавчої влади. Діючий парламент був обраний на загальнонаціональних виборах у 2012 році, визнаних усіма спостерігачами та партнерами України, та має повноваження до жовтня 2017 року. Уряд сформований у суворій відповідності до Конституції України у редакції 2004 року.

Колишній Президент Віктор Янукович втік з країни, побоюючись розплати за свої злочини. Його усунення від влади, за даними останніх соціологічних опитувань, підтримує 69,4% населення України. Вибори нового глави держави мають відбутися 25 травня.

Новий уряд України визнали навіть союзники Росії – країни-члени Митного союзу. Підтримку територіальній цілісності та суверенітету України висловили Білорусь і Казахстан. Це свідчить про дедалі більшу міжнародну ізоляцію Росії. Саме тому Путін має зрозуміти – якщо агресія у Криму не буде припинена, від нього відвернуться не лише найближчі друзі, а й власний народ.