Кличко: Безчинствами на Майдані Янукович відповів Європі після Вільнюса

Сьогодні необхідна не тільки політична оцінка дій влади, яка жорстоко розігнала мирний мітинг на Майдані у столиці, а й громадянська оцінка цих подій. Тому усі небайдужі громадяни повинні виходити на площі і майдани у своїх містах, щоб засвідчити свій протест проти безчинств влади. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко на прес-конференції лідерів трьох опозиційних сил.

“Озброєний Беркут бив, розганяв і затримував мирних молодих студентів. Янукович, який не підписав Угоду про асоціацію з ЄС, вирішив, що йому дозволено все. Ця молодь була не з політичними прапорами, а з національними і прапорами Євросоюзу. Це що – відповідь Януковича європейським політикам після Вільнюса, – наголосив Кличко. – Наша позиція однозначна: кримінальна відповідальність міністра МВС Захарченка, відставка уряду Азарова, дострокові президентські і парламентські вибори, – тобто повне оновлення влади.

Парламент не працюватиме і не ухвалюватиме антизаконних рішень. І ми, три політичних сили, об’єднаємо зусилля для цього. Щоб Янукович не був Президентом, а Україна не стала поліцейською державою в центрі Європи”,- підкреслив лідер “УДАРу”.