Кличко: Безглузді і жорстокі дії влади тільки додали людям рішучості

Кияни прибувають на Майдан незважаючи на усі перешкоди, які чинять для цього правоохоронці. Люди безстрашно відстоюють Майдан, який став символом волі українців і їх прагнення жити в демократичній європейській країні, – про це заявив в коментарі журналістам на Майдані Незалежності лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Я пишаюся українцям – ми тут, всі разом, вистояли ніч. Ніхто з людей не злякався і не пішов. Такі безглузді і жорстокі дії влади тільки додали людям рішучості. Кияни все прибувають, – сказав Кличко. – Хоча їх намагається не пускати ДАІ, закрили центральні станції метро, а тут стоять в очепленні бійці внутрішніх військ, які теж перешкоджають людям пройти на Майдан. Незважаючи на це кияни прибувають і це дуже важливо. Я хочу закликати усіх на Майдан”, – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що повинна піднятися вся країна – всі майдани і площі, вся країна повинна оголосити страйк цій владі. “Після всього, що вона натворила, цю владу треба міняти негайно, поки вона не зачистила всю Україну”,- підкреслив Кличко.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-bezgluzdi-i-zhorstoki-diyi-vladi-tilki-dodali-lyudyam-rishuchosti