Кличко: Дві доби палає в центрі Києва, а Президент сидить за два квартали і не помічає цього

Напружену ситуацію в центрі столиці влада не хоче вирішувати мирно і тільки нагнітає напругу. Про це сказав лідер “УДАРу” Віталій Кличко під Адміністрацією Президента.

“Я терміново прийшов до Януковича, щоб вимагати припинити ескалацію насильства. І почати робити кроки до врегулювання гострої політичної кризи. А в Президента нарада. Дві доби палає в центрі Києва, а Президент сидить за два квартали і не помічає цього,- наголосив Кличко.- Те, що відбувалося минулої ночі, коли тітушки виступали єдиним фронтом з міліцією, – показово. Це сценарій влади – придушити протести правоохоронцями і бандитами, створивши безлад і хаос. Насильство треба припинити негайно! Саме про це я говорив сьогодні і з керівництвом спецпідрозділів на Грушевського”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що в Адміністрації у Януковича нібито була нарада, і він прислав  Клюєва, Лукаш і Портнова. “Вони сказали, що  Президент зателефонує мені, коли звільниться. Я поїхав на Грушевського, де священнослужителі стримують протистояння”, – сказав Кличко.