Кличко: Конституційний суд повинен відмінити своє незаконне рішення, і ми повернемося до Конституції 2004 року

Влада намагається затягувати час, пропонуючи створювати різні комісії щодо реформування Конституції. Ми наполягаємо на тому, що Конституційний суд повинен відмінити своє незаконне рішення, і ми автоматично повертаємося до Конституції 2004 року. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

“У нас є чітка позиція – ми повинні негайно повернутися до Конституції 2004 року. Конституційний суд повинен відмінити своє незаконне рішення, ухвалене в 2010-ому. І після цього ми можемо сідати і говорити про новий варіант Конституції. Адже на його розробку знадобиться кілька місяців. У нас немає часу. Нам потрібно негайно вирішити це питання!” – наголосив лідер “УДАРу”.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готова опозиція продовжити переговори з президентом, Кличко відзначив: “Янукович не може провести переговори з представниками ЄС і опозиції, тому що сьогодні він відлітає на Олімпіаду в Сочі. Це в той час, коли потрібно розв’язувати політичну кризу і знімати напругу в суспільстві”, – зазначив лідер “УДАРу”.