Кличко: Майбутнє України – в інтеграції у велику європейську родину

Майбутнє України – в інтеграції у велику європейську родину. Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко під час зустрічі в Києві з делегацією Європейської Народної Партії, в складі якої булі віце-президент ЄНП, депутати Європарламенту, представники міжнародних організацій.

“УДАР – правоцентристська партія, яка сповідує європейські цінності і ставить на меті їх втілення в Україні – задля європейської інтеграції країни. Це означає, що в Україні мають бути запроваджені європейські стандарти життя і безпеки громадян. Я вірю в успіх сьогоднішньої місії, і переконаний, що “УДАР” стане дієвим і ефективним учасником сім’ї ЄНП”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Рік тому Європейська Народна Партія розглянула та прийняла заявку партії “УДАР” на отримання статусу спостерігача в ЄНП. Доєднатися до цієї мультипартійної європейської політичної сили “УДАР” сподівається восени цього року. Кличко підкреслив, що об’єднавчий досвід Європейської Народної Партії є прикладом для українського політикуму. “Для нашої політичної сили важлива співпраця з ЄНП для збагачення досвідом  споріднених для нас партій. Більше того, для нас важливий успішний приклад ЄНП як великої політичної сили, яка змогла об’єднати багато партій навколо ідеології і цінностей”, – сказав політик.

Представники Європейської Народної Партії зустрілися також з членами політради “УДАРу”, лідерами жіночого та молодіжного крила партії. В “УДАРі” наголосили на важливості успішного проведення Саміту ЄС у Вільнюсі.

Заступник голови партії “УДАР” Віталій Ковальчук, зокрема, підкреслив, що завдяки наполегливості і принциповій позиції опозиційних сил і, зокрема, партії “УДАР”, Верховна Рада ухвалила більшість законів, необхідних для європейської інтеграції України. “На порядку денному стоїть питання підписання Угоди про Асоціацію у Вільнюсі у листопаді 2013 року, і ми робимо все для того, щоб Україна підписала цю угоду”, – зазначив Ковальчук.

«УДАР», за словами лідера партії, докладає сьогодні всіх зусиль, щоб український уряд виконав усі критерії, необхідні для підписання Угоди. “Ми виступаємо за підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС. Вона стане потужним інструментом для змін в Україні”, – наголосив Віталій Кличко.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-maybutnye-ukrayini-v-integratsiyi-u-veliku-yevropeysku-rodinu