Кличко: Ми доб’ємося підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Україна буде в Європі

Ми, всі люди, які сьогодні вийшли на Європейський майдан у Києві чи в інших містах України, доб’ємося того, щоб Угода про асоціацію з ЄС була підписана. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко, виступаючи на мітингу на Європейській площі в столиці.

«Ми не повинні розходитися, ми маємо збиратися тут на Європейському майдані, щоб продемонструвати владі волю українців. Україна повинна бути в Європі», – наголосив Віталій Кличко.

Коментуючи журналістам всі перешкоди, які йому чинила влада, щоб він не потрапив на Європейський майдан в Києві, Кличко сказав: «Коли не має одного Кличка  – допоможе другий. У першій половині дня тут був мій брат, який пройшов з колоною до Європейської площі та виступив на мітингу. Потім доїхав я».

Віталій Кличко повідомив, що перешкоди йому чинили також при проходженні паспортного контролю в Кривому Розі, де сів його літак, який не прийняли в аеропортах Києва. «Я, як народний депутат, маю дипломатичний паспорт, який я і пред’явив при перетині кордону. Мене намагалися тримати якийсь час, посилаючись на те, що я повинен пройти перевірку. Хоча власники дипломатичного паспорту такій перевірці не підлягають», – сказав журналістам Віталій Кличко.

Всі народні депутати від партії «УДАР» чергуватимуть на Євромайдані поки триватиме акція – до закінчення саміту у Вільнюсі.