Кличко: Ми переможемо і будемо жити в сучасній європейській країні, скільки б Беркуту не насилала на нас влада

Від того, хто сидить вдома і каже, що від нього нічого не залежить, дійсно нічого ніколи залежати не буде. Тож всі українці, кому не байдуже їхнє майбутнє, повинні вийти на Майдан і висловити своє прагнення жити в сучасній європейській країні. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи вночі зі сцени Майдану.

“Я хочу подякувати кожному, хто виходить на Майдан і бореться за своє майбутнє, за майбутнє своєї Батьківщини. Нас намагаються залякати: якась “терористична атака” в Борисполі чи Жулянах, метро три доби закритe в центрі, розповсюджують різні чутки, забороняють дітям ходити до школи. Але нас не залякати”, – наголосив Віталій Кличко.

Він відзначив, що разом з братом Володимиром вони реалізували в життя всі свої спортивні мрії. “Але ми продовжуємо мріяти жити в сучасній європейській країні, де кожна людина може себе реалізувати і бачить перспективи. І ми зможемо втілити цю мрію в життя, скільки б Беркуту не насилала влада. Тому що ми боремось за наше європейське майбутнє. І ми переможемо”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Водночас брат Віталія Володимир Кличко розповів, що відвідував багато країн, але барикад по 5 метрів, які нині відділяють чинну владу в Україні від народу, він не бачив в жодній країні.

“Я виходив на ринг дуже багато разів, і в мене було багато різних суперників. Але я захоплююся вами. Ви – герої. Я б не хотів мати у ринзі таких суперників, як ми. Тому що нас не перемогти”, – підкреслив Володимир.

Він також наголосив на важливості бути стійким і цілеспрямованим, щоби досягти перемоги. “Влада думає, що ми втомимося, змерзнемо, втратимо ціль, розійдемося. А цього не станеться. Тому що у нас чемпіонський настрій. І найважливіше – у нас є правда, за яку ми стоїмо, і воля до перемоги. І ми досягнемо успіху”, – підкреслив Володимир.

Після нічого виступу на сцені брати Клички відвідали наметове містечко афганців, розташоване на Майдані Незалежності і поспілкувалися з військовими.