Кличко: Ми повинні об’єднатися в один потужний кулак, щоб завдати удару по чинній владі

На наступні президентські вибори, чергові чи позачергові, опозиційні сили повинні висунути єдиного кандидата, щоби перемогти чинний режим Януковича  і зробити з України європейську державу. Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко під час акції “Вставай, Україно!” в Києві.

“Ми повинні об’єднатися і нанести потужний удар по сьогоднішній владі, щоби перезавантажити владу. Тому я дуже радий, що сьогодні лідери всіх трьох  опозиційних сил вирішили об’єднати зусилля”, – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що “УДАР”, “Батьківщина” та “Свобода” – це різні політсили, які мають різні ідеологію і погляди, але їх об’єднує “боротьба проти сьогоднішньої диктатури і бажання жити в сучасній європейській  країні. Ми за це боремось і ми переможемо”.

“Ми всі живемо в одній країні. І ми любимо цю країну. Та хочемо жити в державі, в якій працюють закони і існують рівні права. Це об’єднує всіх українців – Схід і Захід, Південь і Північ”, – підкреслив політик.

Лідер “УДАРу” подякував всім, хто приєднався до акції “Вставай, Україно!”.

“Я хочу звернутися до кожного, хто сьогодні, незважаючи на перепони влади, незважаючи на те, що нас розділяли сотні і тисяч кілометрів, приїхав до Києва, висловити свою громадянську позицію боротись за краще майбутнє”, – зазначив Кличко.

Віталій Кличко також закликав  всіх учасників мітингу вшанувати пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу.

“Сьогодні День Європи. Але на жаль сьогодні і жалобний день. 69 років тому кримських татар вислали до Сибіру. В Криму в ці хвилини відбувається багатотисячний мітинг. Тож давайте разом висловимо їм свою підтримку”, – відзначив лідер “УДАРу”.