Кличко: Ми вимагаємо змінити підходи до організації роботи парламенту

Без змін у підходах до організації роботи парламенту неможливо працювати ефективно, щоб ухвалити необхідні для євроінтеграції закони. “УДАР” наполягає на створенні робочої групи у Верховній Раді для напрацювання необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС законів. Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко під час виступу в сесійній залі парламенту.

“Ми розпочинаємо чергову сесію Верховної Ради. Сесію, що має стати історичною,яка визначить долю України на десятки років. Я говорю про підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Українське суспільство вже зробило свій європейський вибір. Тепер свій європейський статус має продемонструвати парламент”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що фракція “УДАР” зробить усе можливе для успішного завершення підготовки до саміту у Вільнюсі і підписання Угоди.

“Питання реформи судоустрою, законодавства про прокуратуру, виборчого законодавства мають бути вирішені протягом найближчих тижнів. Безумовно, деякі важливі питання залежать не тільки від нас із вами. Зрозуміло, наприклад, що питання звільнення Юлії Тимошенко – це питання політичної волі президента Януковича. Наша принципова позиція – це політичний вирок, і він має бути скасований у будь-якому випадку. І невідкладно”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Як нагадування про те, що важливий кожен сесійний день, всі депутати фракції “УДАР” носитимуть європейську символіку, доки не відбудеться саміт у Вільнюсі.

Віталій Кличко також звернувся до голови Верховної Ради Володимира Рибака з вимогою надати інформацію про те, як триває робота щодо запровадження нової системи для голосування.

“У лютому, коли ми внесли до Регламенту зміни щодо контролю за персональним голосуванням, ви особисто обіцяли: вже на цій сесії працюватиме система, яка зробить неособисте голосування неможливим. Ми бачимо, що такої системи немає досі”, – наголосив політик.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-mi-vimagayemo-zminiti-pidhodi-do-organizatsiyi-roboti-parlamentu