Кличко: Після звірства на Майдані ми повинні відправити Януковича у відставку

Звіряче побиття учасників мирної акції протесту на Майдані, неправомірне і непропорційне використання сили проти безборонних людей – це приклади печерного варварства чинного режиму на чолі з Януковичем. Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко.

“Саме тому влада зірвала підписання Угоди про асоціацію з ЄС – щоб розв’язати собі руки для безчинств, бо у європейських країнах такі дії були б немислимі. Пішовши на силовий розгін Майдану, Янукович підписав собі вирок. Переконаний, що ці вчинки належно оцінить і українське суспільство, і міжнародне співтовариство, – заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.- Я закликаю громадян виходити на центральні площі своїх міст і сіл, протестувати про дій влади, відправляти своїх представників до Києва. Відповідальність повинні понести і ті, хто віддавав наказ розганяти Євромайдан, і ті, хто бив беззахисних людей”,- наголосив Кличко.

Він відзначив, що “УДАР” вимагає негайної відставки міністра МВС Захарченка і уряду Азарова у повному складі. Дострокових президентських і парламентських виборів.

“Оскаженілому режиму Януковича треба покласти край. З наступного тижня парламент буде заблокований. Ми не дамо шансу цій владі ухвалювати антинародних рішень”,- підкреслив лідер “УДАРу”.

Кличко закликав громадян у неділю, 1 грудня, о 12.00 вийти на віче в Києві.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-pislya-zvirstva-na-maydani-mi-povinni-vidpraviti-yanukovicha-u-vidstavku