Кличко: Так парламент працювати не повинен. Кнопкодавство продовжується, опозицію не чують

Так як тепер, парламент працювати не повинен. Під час голосування за суддів знову були випадки неперсонального голосування депутатів Партії регіонів. Про це під час брифінгу в Верховній Раді заявив лідер “УДАРУ” Віталій Кличко.

Тому, “УДАР”, зокрема, вимагає переголосувати рішення про призначення та звільнення суддів, які ухвалили 6 червня з порушенням Конституції та регламенту. “А саме, провладні депутати знову голосували неперсонально”, – зазначив Кличко.

Крім того, фракції “УДАР”, “Батьківщина” та “Свобода” вимагають ухвалення рішення про проведення восени виборів до парламенту в 5 проблемних округах. Серед вимог фракцій опозиції також – збереження паритетності у представництві влади та опозиції в ЦВК, денонсація угоди між урядами СРСР та Кіпру про уникнення подвійного оподаткування.

Віталій Кличко  зауважив, що сьогодні уряд мав би звітувати в парламенті, одразу після виступу  з щорічним посланням глави держави. “Президент повинен виступити персонально, а не присилати папірці чи книжки”, – наголосив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що за останні три роки Президент Янукович  не провів жодної зустрічі з представниками опозиції. “Такого ніколи не було, ні за часів Кравчука, Кучми, Ющенка. У нас складаєтьс

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-tak-parlament-pratsyuvati-ne-povinen-knopkodavstvo-prodovzhuyetsya-opozitsiyu-ne-chuyut