Кличко: УДАР наполягає на позачерговій сесії Верховної Ради для ухвалення євроінтеграційних законів

“УДАР” ініціюватиме проведення позачергової сесії парламенту для ухвалення пакету євроінтеграційних законів. Про це на брифінгу в Верховній Раді заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

Він наголосив, що під час вчорашнього пленарного засідання Партія регіонів, комуністи, «тушки» і безвідповідальна частина позафракційних депутатів ухвалили лобістські, корупційні закони – а не європейські. “Ми запропонували розглянути європейські законопроекти хоча б сьогодні. І окрім ранкового, провести й вечірнє засідання парламенту. Але спікер Рибак і фракції влади не хочуть і не збираються цього робити. Тому ми наполягаємо на скликанні позачергової сесії парламенту для ухвалення законопроектів, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС”, – сказав Кличко.

Політик переконаний, що влада взяла курс на зрив Вільнюського саміту, оскільки не хоче ухвалювати необхідні для євроінтеграції закони, не виконує вимог Євросоюзу щодо звільнення політв’язнів, насамперед, Юлії Тимошенко.

“Тому ми робимо все від нас залежне, щоб умови для підписання угоди були виконані”, – наголосив Кличко. При цьому він зауважив, що представники влади вже всі відпочивають в Європі, а попрацювати на те, щоб Україна долучилася до європейського товариства, не хочуть.

“УДАР” вимагає ухвалення пакету євроінтеграційних законопроектів серед яких зокрема: “Про внесення змін до Закону України “Про адміністративні послуги” (щодо усунення можливостей корупції при наданні адміністративних послуг), “Про прокуратуру”, “Про суспільне телебачення і радіомовлення України”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про інформацію”та Закону України “Про доступ до публічної інформації”,  (р. №0947 від 12.12.2012, друге читання, проект КМУ);  “Про внесення змін до Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу) та “Про амністію у 2013 році”.