Кличко: УДАР вимагатиме покарання винних по кожному факту фальсифікацій під час виборів мера Василькова

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко відвідав територіальну виборчу комісію у  Василькові, де відбуваються вибори  мера, та перед закриттям побував на дільниці №321275, де виявлені факти порушень.

Кличко закликав членів дільничних виборчих комісій не брати участі в можливих фальсифікаціях під час підрахунку голосів на виборах мера Василькова та нагадав їм про відповідальність за такі дії.

«Я хочу звернутися до вас, розуміючи всю складність вашої роботи, і закликати вас робити її сумлінно. Так, влада чинить шалений тиск, погрожує і підкуповує. Але за будь-яких обставин не можна себе зневажати. І якщо боятися – нічого не зміниться. Хочу нагадати вам і про відповідальність», – сказав лідер «УДАРу». Віталій Кличко закликав членів ДВК не бути знаряддям в руках тих, хто порушує закон і змушує їх  це робити. «Вони впевнені, що уникнуть відповідальності, а нестимете її ви. Тому не порушуйте закону. По кожному факту порушень ми будемо звертатися до прокуратури і вимагатимемо покарання усіх винних», – сказав він.

В коментарях журналістам Віталій Кличко нагадав, що на дільниці №321275 було виявлено різноманітні порушення. Зокрема, вигнали представника засобів масової інформації, також намагався проголосувати громадянин Росії. Крім того, депутати спіймали на гарячому не одну групу молодиків, які намагалися голосувати не маючи на це права.

«При цьому Партія регіонів заявляє про відсутність порушень і нібито провокації з боку опозиції! Нічого дивного: влада в своєму репертуарі. Інакше вона діяти не може», – додав лідер «УДАРу» .

Віталій Кличко також нагадав про масове застосування “каруселей”.

«До цих виборів прикута велика увага. Влада намагалася зробити все, щоб ці вибори у Василькові не відбулися. Але опозиція дотиснула і парламент їх таки призначив. Ми також робитимемо все, щоб вибори відбулися і в Києві, як би не противилася цьому Партія регіонів», – підкреслив Віталій Кличко.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-udar-vimagatime-pokarannya-vinnih-po-kozhnomu-faktu-falsifikatsiy-pid-chas-viboriv-mera-vasilkova