Кличко: Україні потрібна стратегія успіху

Євроінтеграція надасть Україні реальну можливість для швидкого і ефективного подолання системної кризи, яка не дає країні розвиватися. І головне-цією можливістю скористатися. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу на міжнародній щорічній конференції “Ялтинська європейська стратегія: Україна та світ в епоху змін, фактори успіху”.

“Україні потрібна стратегія успіху! Має змінитися суть відносин між владою і людьми. Їх основою повинна бути свобода людини і гарантія захисту її прав. У нас є чіткий план перетворень у країні”, – наголосив Віталій Кличко.

Він розповів, що цей план передбачає перезавантаження судової і правоохоронної систем, (судді і всі правоохоронці повинні пройти антикорупційну люстрацію), встановлення прозорих, простих правил управління економікою, щоб знищити базу для корупції, зведення до мінімуму залежності людини від чиновника та інші реформи.

Водночас Кличко відзначив, що зміни в країні неможливі без зміни влади, бо провести їх може тільки та влада, якій люди  довіряють. “Новій владі треба буде діяти швидко, в співпраці з громадянами. Тому вже з жовтня я з представниками своєї команди розпочинаю робочу поїздку країною. Ми будемо обговорювати нашу програму – план перетворень країни. Ми донесемо до кожного, якими ми бачимо зміни в країні”, – підкреслив Кличко.

Лідер “УДАРу” відзначив, що кожен підприємець розумітиме, як будуть захищені інвестиції. Кожен працівник знатиме, на які соціальні стандарти він може розраховувати. Кожен селянин буде впевнений у тому, що він отримає прибуток працюючи на землі. “А молодь цікавить якісна освіта і гарантоване робоче місце. Саме такі зміни і означатимуть, що в Україні утверджуються європейські стандарти життя і безпеки людей”, – зазначив Кличко.

У своїй промові політик також наголосив, що підписання Угоди про асоціацію – це можливість використати співпрацю з ЄС для проведення системних реформ в Україні. І окреслив роль опозиційних сил у цьому процесі. “Я бачу завданням опозиції на найближчий час змусити, щоб ця Угода виконувалась, і реформи розпочались. А після зміни влади ми втілимо європейські стандарти. Бо Україна – це Європа. І ми, – разом з усіма українцями, – це доведемо!” – наголосив Віталій Кличко.