Кличко: Уся відповідальність за подальше напруження ситуації в Україні – виключно на Януковичі

Уся відповідальність за подальше поглиблення політичної кризи в країні та небажання йти на її розв’язання – на Президенті Януковичі. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Сьогодні Янукович, поставивши себе “над” переговорами, фактично, усунувся від них і перевів у площину розмов та затягування часу. Він знову демонструє, що не збирається чути вимог людей. Вся відповідальність за подальше напруження ситуації в країні – виключно на Януковичі, – підкреслив Кличко. – Відмежування від переговорів означає, що Президент відмовляється виступати гарантом Конституції та захисту прав громадян. Мало того, що влада Януковича  перетворила Основний закон на декларацію, так тепер ще й не хоче виправляти ситуацію, до якої призвели такі дії”, -наголосив лідер “УДАРу”.

В партії зазначають, що на консультації з групою, яку сформував Янукович для врегулювання ситуації в країні, були четверо представників об’єднання Майдан.

Від “УДАРу”- народний депутат, заступник голови партії Віталій Ковальчук.

“Ми передали групі влади вимоги Майдану до Президента і наголосили на необхідності термінової зустрічі лідерів опозиції з Януковичем для реальних кроків у розв’язанні гострої кризи в країні”, – сказав Віталій Ковальчук.