Кличко випередив Януковича у президентському рейтингу

Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження, згідно з результатами якого чинного президента Віктора Януковича випередив лідер партії УДАР Віталій Кличко.

Якби вибори відбувалися наприкінці травня цього року, а до бюлетеня для голосування були б включені Віталій Кличко, Петро Симоненко, Олег Тягнибок, Віктор Янукович та Арсеній Яценюк, то найвищий рейтинг отримав би Кличко (15,9%), який випереджає Януковича (14,3%). Слідом за ними розташувалися Яценюк (9,5%), Тягнибок (5,8%) і Симоненко (3,7%).

У порівнянні з червнем 2012 року збільшилася електоральна підтримка Кличка (на 7%) і Тягнибока (на 3%). За цей час електоральна підтримка Януковича зменшилася на 3%, Яценюка – на 2% і Симоненка – на 1%.

Соціологи відзначають, що підтримка Кличка сконцентрована в Центральному та Західному регіонах (по 23% у кожному). У Південному регіоні за нього готові проголосувати 10%, а у Східному – 6% населення.

Електоральна підтримка Януковича як і раніше сконцентрована в Східному (26%) та Південному (21%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримують 7% населення, у Західному – 5%.

При цьому Яценюка підтримують 18% жителів Західного регіону, 12% – Центрального, 5% – Південного та 4% – Східного регіонів, а Тягнибока підтримують 12% жителів Західного регіону, 8% – Центрального, 2% – Східного і 1% – Південного регіонів.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/1571397-vibori-2015-klichko-viperediv-yanukovicha-u-prezidentskomu-rejtingu