Кличко: Янукович не зацікавлений у підписанні Угоди про асоціацію з ЄС

«Янукович дуже не хоче підписувати цю Угоду. Нинішня ситуація в Україні сприяє зростанню корупції. А риба гниє з голови. В Україні побудована піраміда зпотоками вгору. Якщо підписати Угоду про асоціацію, це означає, що система корупції руйнуватиметься. А в цьому у влади немає зацікавленості», – сказав Кличко.

Крім того, додав лідер «УДАРу», Партія регіонів, яка заявляє про пріоритетність євроінтеграції, не демонструє великого бажання ухвалювати необхідний пакет документів. «Ми запропонували продовжити сесію для того, щоб ухвалити ключовієвроінтеграційні закони. Але Партія регіонів за цю пропозицію не проголосувала.Тому ми пропонуємо скликати позачергову сесію під час якої будуть ухваленієвроінтеграційні закони», – сказав Віталій Кличко.

В той же час, він зазначив, що нині є певні шанси для того, щоб було ухвалене рішення про звільнення Юлії Тимошенко, аби виконати всі умови для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Шанс є, і Януковича підштовхують до компромісного рішення: направити Юлію Тимошенко на лікування до Європи. Це був би компромісний варіант для підписання Угоди про асоціацію», – сказав Кличко.

Політик також наголосив, що «УДАР» зробить все, щоб Угода про асоціацію була підписана.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-yanukovich-ne-zatsikavleniy-u-pidpisuvanni-ugodi-pro-asotsiatsiyu-z-yes