Кличко Януковичу: Чи готові ви подати у відставку, якщо Україна загубить шанс на європейську інтеграцію?

Послухавши доповідь Президента Януковича про те, як в Україні здійснюються системні реформи, в країну йдуть інвестиції і зростає довіра людей до банківської сфери та до дій влади загалом, складається враження, що Президент говорить про іншу країну. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко на щорічній конференції Ялтинської Європейської Стратегії.

Кличко зазначив, що сьогодні Україна має шанс втілити ті системні реформи, які їй так необхідні, і цей шанс пов’язаний з європейською інтеграцією нашої держави. І Україна не повинна його втратити.

” Уся відповідальність за те, чи відбудеться у Вільнюсі підписання Угоди про асоціацію сьогодні лежить на українській владі і це ваша особиста відповідальність,- звернувся Віталій Кличко до Віктора Януковича.- Якщо так станеться, що Угоду не буде підписано, чи готові ви подати у відставку?”,- запитав Кличко. Президент Янукович ухилився від відповіді.

Лідер “УДАРу” бере участь у конференції Ялтинської Європейської Стратегії. Завтра Кличко візьме участь у панельній дискусії “Український рецепт успіху: який він?”