Кличко закликав депутатів оплесками висловити солідарність з журналістами

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради повинна об’єктивно розслідувати факти тиску на журналістів та перешкоджання їх діяльності. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, під час розгляду питання щодо створення  ТСК парламенту  щодо побиття журналістів 18 травня.

Він наголосив, що журналісти вже майже тиждень висловлюють свою підтримку тим колегам, які були побиті під час акції 18 травня. Кличко закликав депутатів оплесками висловити солідарність з журналістами. “Журналісти відстоюють право вільно говорити, право на свободу слова. Вони захищають не тільки своє право,  а право кожної людини отримувати неупереджену інформацію”, – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що створення ТСК- не привід для того, щоб політичні сили з’ясовували  стосунки. “Комісія має дати чітку відповідь чому порушується свобода слова, чому міліція не захищає інтереси громадян, чому у нас під тиск може потрапити не тільки журналіст, а будь-яка людина”, –  сказав Кличко.

Лідер “УДАРу” наголосив,  що досі немає реакції Президента, на події, що відбулися. Так само, немає адекватної реакції глави уряду. “Реакція прем’єра звелася до того, що він вигнав журналістів з засідання кабміну!”, – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що всі сьогодні декларують свої європейські прагнення, однак європейські стандарти  – це, в першу чергу,  існування свободи слова.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-zaklikav-deputativ-opleskami-visloviti-solidarnist-z-zhurnalistami