Кличко закликав лідерів демократичних країн терміново втрутитися і зупинити силове протистояння в Україні

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко закликав лідерів демократичних країн терміново втрутитися в ситуацію в Україні і усіма доступними засобами міжнародного впливу допомогти зупинити силове протистояння.

“Влада навмисне влаштувала провокації, щоб силою і кров’ю розігнати Майдан і знищити протести та їх активістів. Зневажаючи людей та їх вимоги влада розв’язали війну проти власного народу. Янукович став кривавим президентом”,- підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що, зігнавши силовиків з усієї країни, влада Януковича оголосила терористами громадян України і безжально та брутально знищує мирних людей.

Це – злочин проти людяності,- переконаний лідер “УДАРу”.

Кличко зазначив, що влада закрила метрополітен, щоб люди не могли доїхати до Майдану та центру Києва і фактично запровадила надзвичайний стан, обмеживши пересування містом будь-якого транспорту.

Віталій Кличко закликав лідерів демократичних країн не стояти осторонь і не спостерігати за тим, як кривавий диктатор знищує свій народ.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-zaklikav-lideriv-demokratichnih-krayin-terminovo-vtrutitisya-i-zupiniti-silove-protistoyannya-v-ukrayini