Кличко: Запорука перемоги над режимом Януковича – в спільній позиції демократичних сил і громадськості

Лідер “УДАРу” подякував всім членам Виконавчого комітету та Ради директорів Світового конгресу українців за їхню важливу роботу зі згуртування світового українства. Віталій Кличко виступив на відкритті 10-го Світового конгресу українців у Львові.

“Я радий вітати на цьому ювілейному форумі українців з усього світу, які – де б вони не жили – вболівають за свою історичну Батьківщину і регулярно збираються разом у дні, коли Україна святкує свою Незалежність, щоб обговорити перспективи нашої спільної Вітчизни”, – зазначив Кличко.

Лідер “УДАРу” наголосив, що сьогодні головне – яким шляхом піде Україна. І курс повинен бути однозначним – на євроінтеграцію, який означає втілення – і в законах, і в щоденному житті цінностей, коли сенсом існування держави є забезпечення прав, добробуту та інтересів людини.

Віталій Кличко підкреслив,  що життєво важливе питання для України – чи стане 2015-й роком змін.

“Куди після президентських виборів рухатиметься країна – до минулого і в авторитаризм, чи до майбутнього і демократії? Я усвідомлюю свою відповідальність за цей вибір. І зроблю все, щоб після 2015 почалася новітня історія України! Я цілком відповідально розглядаю можливість балотуватися на посаду Президента України, – зазначив лідер “УДАРу”. – Але при цьому хочу зазначити, що остаточно таке рішення буде ухвалене після консультацій з громадськістю. Я переконаний, що має бути єдиний кандидат від опозиції”,- підкреслив Кличко.

Він зазначив, що рішення щодо майбутнього кандидата в Президенти повинні приймати не тільки опозиційні партії, а й громадські організації. А запорука перемоги над режимом Януковича – спільна позиція демократичних сил, яка ґрунтується на думці суспільства.

Лідер “УДАРу” розповів, що з осені він з представниками своєї команди вирушить у робочу поїздку країною, щоб разом із місцевими громадами визначити, які нагальні проблеми та питання мають знайти відображення в програмі дій, над якою сьогодні працює “УДАР”.

“Ми представимо країні докладний план дій! Це буде програма, яку новий Президент повинен втілювати з першого дня роботи на посаді, – наголосив Віталій Кличко. – Яка наша мета? Сучасна, демократична, успішна і заможна країна. Я хочу зробити так, щоб з України люди не виїзджали шукати перспектив і гідного життя закордон. Щоб сюди поверталися ті, хто поїхав, і хотіли тут жити та працювати ті, хто в Україні побував. Україна заслуговує кращої долі – і в наших силах це забезпечити!”, – підкреслив Кличко.

http://klichko.org/ua/news/news/klichko-zaporuka-peremogi-nad-rezhimom-yanukovicha-v-spilniy-pozitsiyi-demokratichnih-sil-i-gromadskosti