Кличко: Значна кількість опозиційних кандидатів на посаду Президента може призвести до проходження в другий тур технічного кандидата

Значна кількість опозиційних кандидатів на посаду Президента може призвести до проходження до другого туру так званого технічного кандидата разом з кандидатом від влади. Про це журналістам в кулуарах парламенту заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

Кличко зауважив, що влада висуне технічних кандидатів, для того, щоб розтягнути голоси опозиційного електорату. “Технології ці давно відомі. Ми переконані, що тільки єдиний кандидат від опозиційних сил зможе перемогти Януковича. Значна кількість кандидатів робить можливим проходження технічного кандидата до другого туру”, – сказав лідер “УДАРу”.

Віталій Кличко також переконаний, що висунення єдиного кандидата від опозиції дає великі шанси на перемогу опозиції вже в першому турі. “Ми сподіваємося, що нам вдасться досягти консенсус в цьому питанні. Це дуже важливо”, – додав він. Кличко також наголосив, що єдиним  кандидатом від опозиції має бути той, хто  матиме найбільшу підтримку серед громадян України.

http://www.klichko.org/ua/news/news/klichko-znachna-kilkist-opozitsiynih-kandidativ-na-posadu-prezidenta-mozhe-prizvesti-do-prohodzhennya-v-drugiy-tur-tehnichnogo-kandidata