Ковальчук: Якщо Янукович і Партія регіонів не збираються підписувати Угоду про асоціацію, то повинні відкрито про це заявити

Спроби перекласти відповідальність за зрив підписання Угоди про асоціацію з ЄС на опозицію провалились – і влада вже відверто, демонстративно робить усе, щоб підписання не відбулося. Про це заявив заступник голови фракції “УДАР” Віталій Ковальчук під час виступу з трибуни Верховної Ради.

“Якщо Віктор Янукович і Партія регіонів не збираються підписувати Угоду про асоціацію з ЄС, вони про це повинні відкрито заявити. Припиніть фарисейство навколо підписання Угоди – і зокрема в питанні звільнення Юлії Тимошенко. Інакше неможливо назвати зрив вчорашнього засідання комітету, де мали розглянути усі законопроекти щодо долі Тимошенко”, – підкреслив Віталій Ковальчук.

Він відзначив: якщо Угода не буде підписана на саміті у Вільнюсі, персональну відповідальність нестиме Віктор Янукович. “Тому ми наполягаємо на розгляді і ухваленні закону про процедуру імпічменту Президента. Щоб Янукович розумів, що відповідати доведеться!” – наголосив заступник голови фракції “УДАР”.

Політик також зауважив, що представникам чинної влади не вдасться надовго зупинити рух України до Європи. “Якщо ви змарнуєте шанс для України, Угоду про асоціацію все одно підпише вже новий Президент”, – наголосив Ковальчук.

http://klichko.org/ua/news/news/kovalchuk-yakshcho-yanukovich-i-partiya-regioniv-ne-zbirayutsya-pidpisuvati-ugodu-pro-asotsiatsiyu-to-povinni-vidkrito-pro-tse-zayaviti