Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко заявив з парламентської трибуни, що йде в Президенти України

“З огляду на всі провокації, брудні ігри та маніпуляції з текстами законів, що ухвалюють в парламенті провладні депутати, я хочу заявити, що мене цим не залякати і не зупинити,- підкреслив Кличко. – Щоб покласти край усіляким домислам і спробам розправитися зі мною як з можливим кандидатом, я заявляю однозначно: я йду в Президенти”,- заявив лідер “УДАРу”.

Кличко зазначив, все, що навколо нього відбувається, всі провокації спрямовані проти нього виключно як проти суперника Януковича.

“Сьогодні змінами до податкового кодексу влада намагається знищити своїх політичних конкурентів. Вони тихенько заховали поправку до кодексу, яка має абсолютно політичний зміст і спрямована особисто проти мене, як ймовірного кандидата в Президенти. Я чесно, в ЗМІ, сказав, що маю право на проживання у Німеччині. Але це не є порушенням українського законодавства і мого українського громадянства. Я – громадянин України з моменту проголошення Незалежності нашої держави і завжди ним буду,- підкреслив Віталій Кличко. – А зараз, намагаючись не допустити мене до участі у президентських виборах, через статтю у податковому кодексі мене фактично намагаються позбавити громадянства України. Це ж нонсенс і цинічне шахрайство. Не вийде!”

“Влада підняла нову хвилю бруду і провокацій проти мене. Спочатку запустили брехню, нібито мій брат взяв інше громадянство, вчора і сьогодні з’явилися брудні і брехливі листівки в столичному метро і в Криму. Хочу ще раз наголосити: мене цим не зупинити і не залякати”, – наголосив лідер “УДАРу”.

Він підкреслив, що Партія регіонів хоче блокування роботи парламенту і провокує  це, щоб руками опозиції зірвати євроінтеграцію України. “Не дочекаються! Парламент працюватиме, незважаючи на всі шахрайські номери влади. Євроінтеграція – це наш стратегічний вибір, і ми доб’ємося його реалізації”, – підкреслив Віталій Кличко.