На запитання відповів Віталій Максимов

На ТРИ ЗАПИТАННЯ відповідає кандидат у нардепи по 163 одномандатному виборчому округу Віталій Максимов.

1. Навіщо ставати депутатом? Щось вам заважає “на своєму місці” змінювати життя і державу? Як допоможе у цьому депутатський мандат?

2. Якими є конструктивні сторони конкурентів? Чи аналізували ви програми і напрацювання колег, визначали сильні та слабкі сторони, дослухалися до думок?

3. Ваше ставлення до діючого президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів і правлячої коаліції?

1. Я довго вірив, що люди, яких ми обираємо до парламенту, будуть захищати наші інтереси і допомагати Тернополю розвиватися.

На жаль, депутати, потрапивши до Верховної Ради, одразу забувають і про свого виборця, і про свої обіцянки. Я зрозумів, що чекати від когось плідної роботи у парламенті не варто – потрібно йти самому.

Допоки очолював обласне управління міліції, кожен свій день присвячував захисту людей. Так буду робити й у Верховній Раді: Тернопіль, його жителі, їхні турботи щодня стоятимуть для мене на першому місці. Вже сьогодні я роблю конкретні кроки задля вирішення наших проблем. Один із прикладів – акція щодо повернення тернополянам скасованих нічних поїздів. Як бачите, жоден із нинішніх народних депутатів від Тернопільщини навіть пальцем не поворухнув, щоб вирішити це питання, а маючи депутатський мандат, зробити це було б значно швидше і простіше.

2. Звісно, я аналізував своїх конкурентів та їхні програми. Вже не раз говорив про те, що якби об’єднана опозиція обрала єдиним своїм кандидатом достойного тернополянина, а не чужу нам людину і бездіяльного посадовця, можливо, й не було б мені сенсу балотуватися. Адже завдання не в тому, що у парламенті повинен бути саме Максимов, а в тому, що нам потрібен потужний лобіст, котрий усю каденцію активно допомагатиме Тернополю. У цьому сенсі за себе можу відповідати, а за людей, які навіть на своїх нинішніх посадах нічого не роблять для людей, – ні. Як приклад – жоден із кандидатів не відгукнувся на моє звернення включити до своїх програм пункт про недопущення знищення Тернопільської області внаслідок адміністративно-територіальної реформи, яку влада запланувала вже на наступний рік. Чому? Через байдужість чи страх?

А чи потрібні нам байдужі та лякливі депутати? Констатував, на жаль, і те, що у передвиборчій програмі кандидата від опозиції немає навіть згадки про Тернопіль. Зате багато “патріотизму” та “націоналізму”. Боюся, що після обрання такого депутата весь патріотизм закінчиться одразу за порогом парламенту, бо вже під час написання своєї програми він забув про наше місто і його турботи, то що вже казати після виборів? А тернополяни, яких вкотре ошукають, зігравши на їх патріотичних почуттях і заліпивши місто власними портретами у вишиванках, знову залишаться нікому не потрібними. Тому я хочу, щоб не кандидати читали програми один одного, а самі виборці. Більше того: щоб зберегли програму того, хто переможе, і вимагали постійного звіту по її виконанню.

3. Ні Янукович, ні Партія регіонів ніколи би не прийшли до влади, якби нинішня опозиція, котра на той час керувала країною, цього не допустила. Не був би прийнятий “мовний” закон, якби опозиція захищала мову того дня у стінах парламенту, а не в палатках під Українським домом. Партія “УДАР” сьогодні – єдина опозиційна політична сила, яка ніколи не була при владі і тому не несе відповідальності за той стан, в якому сьогодні перебуває Україна. Тому і стала для зневірених українців чи не єдиним промінчиком надії, тому й набирає популярності, яка не дає спокою ні владі, ні нашим партнерам з опозиційного табору. І все ж на нинішній день тільки кандидати від “УДАРу” склали присягу про те, що ніколи і за жодних обставин не об’єднаються з Партією регіонів та її сателітами.

Тільки ми обговорили із громадськістю кожну кандидатуру перед її затвердженням на вибори. Це – виклик діючій владі, протиставлення її методам – адмінресурсу, підкупу та залякуванням. І наш головний супротивник – Партія регіонів. Якщо всі опозиційні партії приймуть цей принцип, якщо ми будемо йти до виборця з єдиним гаслом “Жодного голосу Партії регіонів!”, то у всіх нас є шанс одержати спільну перемогу.

http://20minut.ua/Новини-Тернополя/news/Тернопіль-на-запитання-відповів-Віталій-Максимов-10243699.html