Наша головна зброя – наша воля та солідарність. Завдяки ним вчора ми змогли отримати нехай невеликі, але дуже важливі перемоги

Шевченківський райсуд Києва відпустив на волю двох молодих людей із числа тих, яким інкримінують штурм адміністрації президента України на вулиці Банковій.

В перший же день пікетування будівлі Міністерства освіти і науки України молодь найбільших столичних вишів перемогла. Перший заступник міністра Євген Суліма підписав наказ про забезпечення гарантованих Конституцією України прав. Зокрема в документі МОН нагадує керівникам вишів про неприпустимість допущення адміністративного тиску на учасників навчального процесу. Також в наказі рекомендується провести зі студентами роз’яснювальну роботу щодо їхніх конституційних прав вільно висловлювати, формувати свої думки, погляди, переконання та збиратися для мирного їх вираження.

Автомобілісти пікетували базу “Беркуту” на Червонозоряному проспекті в Києві.

Попри показне хамство та демонстративну брехню Азарова влада почала хитатися. Коли загрози та блеф не спрацьовують, вони починають «шукати п‘ятий кут». Голова Верховної Ради Володимир Рибак допускає можливість проведення зустрічі президента Януковича і представників опозиційних партій для вирішення конфлікту в Україні, пов’язаного з масовими акціями протесту проти чинної влади. Про це він сказав журналістам, повідомляють “Українські Новини”.

Перший віце-прем’єр Сергій Арбузов вважає, що виходом з кризи, яка склалася в країні, можуть бути дострокові парламентські та президентські вибори. Про це він сказав в інтерв’ю 5 каналу. На запитання журналіста “Люди, які знаходяться на Майдані, бачать, що вихід із ситуації, яка склалася в країні – дострокові парламентські та президентські вибори. Ви бачите, що це вихід з цієї кризи?”, Арбузов відповів: “Однозначно”.

Попри загрози та перепони влади нас стає усе більше.

У Київ на Євромайдан організовано виїжджають кримські татари, які хочуть висловити свою громадянську позицію. Про це повідомили в Меджлісі кримськотатарського народу.

На стаціонарному посту ДАІ, що знаходиться на виїзді з Закарпатської області правоохоронці намагалися завернути мітингувальників, що їхали на мітинг в Київ. Усі 20 автобусів з колони були почергово зупинені працівниками ДАІ, які почали пред’являти претензії до водіїв з приводу перевезення людей. Утім, відразу коли обурені люди повиходили з автобусів та почали захищати водія, правоохоронців були змушені відпустити людей. Загалом, за даними журналістів, на Київ вирушило понад півтисячі людей, мобілізовані з усього Закарпаття через Координаційні центри.

Ми готові до боротьби. Ми готові стояти до останнього. Ми переможемо!