“НАШИХ ХАПУГ ВЖЕ ТРЕБА ЗУПИНЯТИ НЕ ТІЛЬКИ ПАРТІЄЮ “УДАР”, А Й КУЛАКАМИ КЛИЧКА…”

Зокрема, і такі емоційні висловлювання виборців лунали на зустрічах з кандидатом у народні депутати Віталієм Максимовим, коли йшлося про одне із найважливіших завдань його передвиборної програми – боротьбу із корупцією. Свій “похід у народ” кандидат по мажоритарному округу №163 ( місто Тернопіль) Віталій Максимов розпочав 16-го серпня, провівши сім зустрічей у трудових колективах і на вулицях обласного центру. На своїх робочих місцях з кандидатом спілкувались працівники “Міськшляхрембуду”, підприємства “Галицькі землі”, торгового дому “Універсальний”, будинку побуту “Роксолана” та обласного екологічного управління. Йшлося про різні сьогоднішні негаразди і проблеми, але все-таки фраза “Та коли ж вже викорінять це хабарництво?” у репліках і промовах людей впевненно займала перше місце. Віталію Максимову доводилось навіть давати “слово офіцера”, переконуючи співрозмовників у  непохитності принципової позиції партії “УДАР” щодо знищення корупції.
“Тернопільське хабарництво починається у Києві”,- говорив Максимов і відразу ж пояснював цю позицію,- “коли всі посади у державі мають свою ціну і успішно продаються, то, купивши крісло і портфель, новоявлений начальник намагається “відбити” ці гроші через своїх підлеглих в областях, по-суті спонукаючи їх до корупційних дій…” Детально розповідав кандидат Максимов і про позитивний антихабарницький досвід Грузії, керівництво якої змогло створити в державі таку правову і суспільну атмосферу, що навіть “даїшники” хабарів на дорогах не беруть. Та й не пропонують вже грузини відкуп за порушення правил. “Зараз тільки письменники-фантасти можуть уявити таке в Україні, але невдовзі і у нас так буде – саме для цього “УДАР” і йде у Верховну Раду”,- переконував Віталій Максимов і,відчувалось, люди вірили йому.
Неабияке занепокоєння висловлювали учасники всіх зустрічей і з того приводу, що у Тернополі, попри численні обіцянки політиків, і досі не вирішена проблема облаштування нового сміттєзвалища. Ось, що думає з цього приводу Максимов-, “Коли голова обласної ради Олексій Кайда бив себе у груди, що вирішить проблему вивезення сміття, він, і тепер це очевидно, просто рекламував себе. Єдине на що спромігся – це придбання сміттєсортувальної лінії. І де вона тепер?
Вже два роки вкривається іржею. Бо замість піару треба було глибоко вивчати цю проблему і зрозуміти, що потрібен комплексний підхід. Зокрема, так зване мокре органічне сміття треба у спеціальному місці перегноїти і використати на добрива. Окремого підходу потребують і інші відходи. Це – ціла наука, яку спочатку треба опанувати, а потім вже вихвалятись,що,мовляв,от-от і проблему закриємо. Так не буває…”
Ось, ще кілька діалогів із зустрічей виборців з кандидатом Максимовим –
Запитання- ” Яким, на Вашу думку, як то мовиться, “в ідеалі” повинен бути міський голова Тернополя?
Відповідь Віталія Максимова – ” Насамперед людиною, яка потрапила на цю посаду не на політичній хвилі, а власне завдяки своїм високим професійним якостям. Я особисто вважаю, що за часів Незалежності найкращим мером Тернополя був Анатолій Іванович Кучеренко…
Запитання – ” Ви би теж проголосували за збільшення пенсійного віку для жінок?
Відповідь В.М. – ” Ні. І коли “УДАР” вперше потрапить до парламенту, а я впевнений, що так і буде, то разом з демократичною більшістю ми взагалі скасуємо це абсурдне збільшення. Потрібні зміни, спрямовані на подовження життя людей, а не навпаки – щоб вони не могли дотягнути до пенсії… В “УДАРі” до жінок зовсім інше ставлення. Подивіться першу десятку нашого партійного списку – жінок-кандидатів майже половина…
Запитання – ” Чи правда, що, обіймаючи посаду начальника обласної міліції, ви наважились подати до суду на тодішнього губернатора Юрія Чижмаря?
Відповідь В.М. – ” Правда. І не тільки наважився, а й виграв у нього суд. А коли діючий тоді Президент України Віктор Ющенко почав повторювати брехню, яку поширював про мене Чижмарь, я подав до суду і на Ющенка. Повірте, виграв би і у нього але справу кілька років марудили, а потім просто зам”яли. У мене бійцівський характер, ніколи не здавався і не здамся…
Цього ж дня кандидат від “УДАРу” поспілкувався з мешканцями кількох багатоквартирних будинків на вулиці Карпенка. Усі скарги, побажання, вимоги і пропозиції виборців фіксуються, системно обробляються і беруться до використання і вирішення у штабі кандидата у народні депутати Віталія Максимова.