Партія “УДАР” звернулася до ЦВК із заявою щодо скасування реєстрації 32 своїх кандидатів-мажоритарників

14 жовтня, одразу після з’їзду, “УДАР” звернувся до Центрвиборчкому із заявою про скасування реєстрації 32 кандидатів від партії у мажоритарних округах, які знімаються на користь кандидатів від ВО “Батьківщина” та опозиційно налаштованих самовисуванців.

Партія «УДАР» знімає 26 своїх кандидатів-мажоритарників на користь кандидатів від ВО «Батьківщина» та 6 кандидатів на користь опозиційно налаштованих самовисуванців. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко на прес-конференції в Києві.

Політик наголосив, що рішення про відкликання 26 кандидатів на користь представників “Батьківщини” ухвалили за результатами соціологічних досліджень, які спільно провели “УДАР” та “Батьківщина”. В партії “УДАР” сподіваються, що 6 опозиційно налаштованих самовисуванців, на користь яких “УДАР” теж зняв своїх кандидатів, підтримає і “Батьківщина”.

«Ми раді, що наші партійці, усвідомлюючи свою відповідальність, зробили цей крок-зняли свої кандидатури», – сказав Кличко. Він вважає, що це логічний крок у ситуації, коли важливий кожен голос, відданий за опозиційні сили. «Ми не повинні розтягувати голоси, воюючи одне проти одного. Бо виграє від цього тільки Партія регіонів. А наше завдання -створити демократичну більшість у парламенті та відсторонити від влади Партію регіонів» – зазначив лідер “УДАРу”.

Кличко також заявив, що «УДАР» очікує відповідних дій і від ВО «Батьківщина», а саме –що “Батьківщина” відкличе 22 своїх кандидатів у мажоритарних округах на користь висуванців від «УДАРу» на своєму з’їзді в понеділок.

Як зазначив на прес-конференції керівник Центрального Виборчого Штабу “УДАРу” Віталій Ковальчук: “Абсолютна більшість наших кандидатів, щодо яких ми сьогодні ухвалили рішення, написали відповідні заяви. На з’їзді ми забезпечили правову процедуру цього рішення.”

http://klichko.org/ua/news/news/partiya-udar-zvernulasya-do-tsvk-iz-zayavoyu-shchodo-skasuvannya-reyestratsiyi-32-svoyih-kandidativ-mazhoritarnikiv