Переможця нашого фотоконкурсу визначено!

Ось і завершився фотоконкурс на тему «Тернополяни – за здоровий спосіб життя». За цей час надійшло декілька десятків фотографій тернополян під час занять ними улюбленими видами спорту. Хотілося б від щирого серця подякувати усім, хто взяв участь у фотоконкурсі та надіслав фото. Бажаю всім учасникам подальших перемог в житті та у спорті. Всі фото опубліковані на сторінці Конкурс “Тернополяни – за здоровий спосіб життя!”. Але з-поміж них особливо виділялися світлини 26-річного Тараса Мамуса.

– Я займаюся спортом з дитинства – граю у футбол, – розповів про себе тернополянин. – Намагаюся завжди підтримувати себе в хорошій фізичній формі, і ця звичка увійшла в мій стиль життя.

2 роки тому Тарас почав займатися флорболом (Floorball– з англ. floor– підлога, ball– мяч) – це різновид хокею. Сьогодні він – заступник голови обласної організації флорболу і активно розвиває у Тернополі цей вид спорту. І вже зараз у місті налічується понад 150 дорослих і дітей, які займаються флорболом.

– Особисто я треную 40 дітей віком 10-14 років, – розповідає наш переможець. – Також граю у дорослій команді, яка виступає у Вищій Лізі чемпіонату України із флорболу.

Неможливо без емоцій дивитися на ряд фотографій, де Тарас знятий зі своїми вихованцями. Я дуже радий, що в особі Тараса Мамуса наші молоді тернополяни не тільки самі активно займаються різними видами спорту, а й долучають до цього дітей, навчають і опікуються ними. Я ще раз наголошую, що з таким активом ми дійсно маємо всі шанси стати спортивною столицею Західної України!

Як і було обіцяно, Тарасу буде вручено цифровий фотоапарат як переможцю нашого конкурсу. А ще – цілком щирі побажання наступних успіхів і перемог великій сім’ї флорболистів Тернополя.