Прислужникам режиму не вдасться уникнути відповідальності за свої злочинні дії проти громадян

Останні події в країні свідчать про відмову режиму Януковича виконувати навіть ті мінімальні умови, які мали б зробити можливим проведення переговорів щодо виходу із політичної кризи.

Влада так і не спромоглася знайти і покарати винних у жорстокому побитті людей на акціях протесту та поза ними, продовжує толерувати терор і залякування активістів, фабрикує справи проти них. Фактично не виконується ухвалений парламентом та підписаний президентом закон про амністію для учасників акцій протесту. Зростає кількість провокацій проти мирних протестувальників за участі або під прикриттям представників силових структур, як це було, наприклад, у Харкові. Усе це свідчить про відсутність у режиму Януковича політичної волі для цивілізованого варіанту виходу із системної кризи, до якої він призвів країну за майже чотири роки свого правління.

Ми вимагаємо від усіх органів державної влади — від керівників силових структур до президента – припинити тиск і переслідування громадських активістів, покласти край безкарному терору проти них, забезпечити виконання закону про припинення переслідувань учасників масових акцій. Режим Януковича впаде раніше ніж багато хто сподівається.

Тож ми закликаємо усіх потенційних виконавців злочинних наказів та тих, хто покриває чи покриває їх виконання, пам’ятати про невідворотність покарання за злочини, незалежно від того, що зараз їм обіцяють їх господарі. Аби наблизити цей час, ми починаємо кампанію за проведення дострокових виборів президента уже протягом нинішнього, 2014, року. Разом – переможемо і повернемо безпеку та справедливість у нашу країну.