Привітання із 1 вересня – Днем знань

Свято 1 вересня важливе для кожної людини – і школяра, і дорослого. Для учнів – це ще один крок у майбутнє, для вчителя – ще один старт до нового досвіду, а для усіх дорослих – це день ностальгії за щасливим і безтурботним дитинством.

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми! Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, – ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А нашим дорогим першокласникам пораджу: ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!Не менш важливим цей день буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Нехай сьогоднішній шкільний дзвоник принесе усім вам наснагу, гарний настрій і віру у краще і світле завтра!