Привітання Віталія Кличка з нагоди відкриття ХХІІ Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги

28 жовтня 2012 року о 17.00 год. у м.Тернополі відбулось урочисте відкриття ХХІІ Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Після відкриття, також відбулась зустріч між командами “Галичанка-ТНЕУ” м.Тернопіль – “Керкінітіда” м.Євпаторія.

Віталій Кличко надіслав привітання для учасниць чемпіонату, яке сьогодні на урочистостях з нагоди відкриття зачитав Віталій Максимов – голова обласної федерації волейболу:

Шановні учасниці Чемпіонату!

Щиро вітаю Вас із початком змагань, які стартують у славному місті Тернополі! Я завжди повторюю, що успіх країни залежить від успіху кожного з нас. Тому кожна особиста перемога – це крок до успіху України.

Наша держава славиться своїми спортивними досягненнями у всьому світі. Українці своїми успіхами у спорті доводять світові, що найголовніше для них – це командний дух і велике прагнення до перемоги.

Я добре знаю, що спортсменам потрібна реальна допомога держави, потрібні нормальні тренувальні бази, повинна бути належна мотивація спортсменів. Хочу запевнити Вас, що наша партія у парламенті зробить все можливе, щоб розвиток спорту та цінностей здорового способу життя стали одним з пріоритетів державної політики.

Бажаю вам незламного духу, хорошої фізичної форми та віри у власні сили!

З повагою, Віталій Кличко