Розпочавши очищення міста, «УДАР» очистить країну!

Розпочавши сьогодні масштабне прибирання в країні на День незалежності, партія «УДАР» планує закінчити його очищенням країни від політичного бруду на виборах до парламенту 28 жовтня. Про це заявили представники «УДАР Віталія Кличка» під час проведення всеукраїнської акції під гаслом «Чистий парк, чиста річка – чиста країна».

Зокрема, у прибиранні лісопаркової зони біля Тернопільського ставу взяли участь активісти обласної організації партії «УДАР» та кандидат у народні депутати по мажоритарному округу №163 Віталій Максимов.

– Серед нинішніх політиків модно рятувати країну на мітингах або у ток-шоу, але бракує конкретних вчинків. Важливіше разом продемонструвати політику конкретних справ: спочатку малих, потім більших. Головне – щоб вони об’єднували суспільство. Ми прибираємо ті куточки міста, до яких не доходять руки у влади  та її комунальних служб, але які є улюбленим місцем відпочинку для людей, – сказав після акції Віталій Вікторович. І додав, що його дуже вразила не тільки велика кількість сміття біля ставу, а й те, що у парку знаходили багато використаних шприців – ймовірно, після вживання наркотиків. «Ось до чого дожився Тернопіль: ледь не щомісяця нам відкривають нові бари і ресторани, занедбують спортивні майданчики і секції, а тепер дивуємося, чому серед молоді так багато залежних від алкоголю та наркотиків, – із сумом констатує Віталій Максимов. – Допоки ми не почнемо прибирання у своїх душах, у своїй ментальності, ми ніколи не очистимо ні своє місто, ні свою країну.

Про це наголошують і в «УДАРі»: «Сьогодні від кожного українця залежить, аби чисто було і в домівках, і в душах людей. Ми не тільки показуємо, як треба очистити і територію, де ти живеш, і власну рідну землю, але й говоримо, що треба очищати і прибирати Партію регіонів від влади. Для цього ми і йдемо на вибори».

Ця акція стала не тільки партійною – разом з «УДАРівцями» по всіх містах України виходять представники місцевих громадських ініціатив і прості українці, які не хочуть далі жити в бруді і корупції. Учасники заходу вважають таке масштабне прибирання країни у День незалежності символічним. «24 серпня ми очистили країни від бруду, 28 жовтня – очистимо від бруду політичного», – переконані представники «УДАРу». Якщо українці зможуть очистити свої міста і села від звичайного сміття, значить, зможуть очистити і країну від корупції, непрофесійного управління та безправ’я, наголошують в партії.

Ініціатором акції виступив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, який вважає, що політику очищення країни треба починати саме з таких простих, але конкретних справ, йти від малого до великого. «Наша країна стане іншою тільки тоді, коли відбудеться люстрація влади. У демократичних країнах вибори – це і є очищення і зміна влади. Сьогодні в Україні нинішня влада намагається переконати людей, що вибори – це майже передвоєнний стан. Та ми, українці, не раз доводили, що можемо гідно, мирно, демократично змінювати і очищувати владу – силою наших переконань і мудрістю», – наголосив лідер «УДАРу». Віталій Кличко також переконаний, що європейське обличчя країни починається з чистоти наших вулиць, міст, навколишнього середовища. Він закликав всіх громадян України дбати про країну, робити для цього конкретні справи – берегти довкілля, дбати про чисте, охайне, європейське обличчя України.

Після закінчення акції партійці і активісти «УДАРу» в усіх регіонах України поклали квіти до пам’ятників видатних українців.