Тернопільський «УДАР» приєднався до захисту телеканалу ТВI

Віталій Максимов на своїй Інтернет-сторінці звернувся до громади Тернополя підтримати опозиційних телевізійників і, зрозуміло, сам взяв активну  участь в акції, яка 8 вересня відбулася поруч із Театральним майданом. Зібрання було не вельми багатолюдним, але досить емоційним. Політики, журналісти, пересічні міщани та й випадкові перехожі своїми промовами (чим могли наразі…) підтримали сміливців із всеукраїнського телеканалу ТВI, які не побоялись говорити правду про діючу українську владу і зараз за свою громадянську позицію власне і потерпають – владоможці усілякими методами «вичавлюють» канал з обласних телеефірів. Ідентичні акції відбулись по всій Україні, а у Тернополі кандидат у народні депутати Віталій Максимов, зокрема, привселюдно зазначив:

– Ви ж пам’ятаєте, ми цей тиск вже відчували, коли кілька років тому  намагались закрити  5-ий канал. Народ піднявся і нічого у них не вийшло. Зараз  влада штурмує ТВI. Бо правду транслюють. Але і нині все в регіоналів закінчиться повним провалом, якщо люди у містах і селах покажуть, що хочуть чути і бачити різні точки зору. Треба бути категоричними: ми за вільну журналістику, а цензуру залишіть для преси, скажімо, Компартії. Їм так подобається, а нам – ні…

Після завершення імпровізованого віче Віталій Максимов і представник української діаспори у США Ігор Длябога обмінялись думками з приводу утисків свободи слова в Україні.