Тернополяни поділилися своїми проблемами

У неділю, 22 липня, Віталій Максимов провів «гарячу лінію», на якій поспілкувався із тернополянами. Здебільшого, жителі нашого міста скаржилися на роботу комунальних служб, очікуване чергове підвищення тарифів водоканалу, стан міських доріг та непокоїлися долею «родзинки» Тернополя – міського ставу. Деякі шанувальники Максимова передали йому щирі слова підтримки та побажання перемоги «УДАРу» у нелегкій виборчій кампанії до парламенту.

Серед наболілих проблем, якими жителі Тернополя ділилися із Віталієм Вікторовичем, був не тільки стан доріг, а й підземних комунікацій. «Наше місто провалюється під землю, кожен раз провалля виникає в іншому місці. Скоро буде страшно не тільки транспортом їхати, а й тротуаром ходити. Хтось взагалі вивчає цю проблему, чи наша влада тільки дірки в асфальті латає, які утворюються?» – запитував пан Андрій Беркита. На жаль, ситуація сьогодні така, що навіть комунальні служби достеменно не знають схем розташування старовинних комунікацій під центром міста, зауважив Віталій Максимов. Однак нинішня ситуація свідчить, що такий аналіз потрібно робити просто негайно, допоки не сталося якоїсь більшої біди. «Що коїться у нашому місті, через що на ставі спустили воду і знищили купу риби?» – обурювалася Лідія Володимирівна із вулиці Білецької. За інформацією Максимова, зараз це питання вивчає прокуратура, а тому винні будуть притягнуті до відповідальності. «Я особисто звернуся до прокуратури з проханням повідомити про результати перевірки цього питання», – пообіцяв «УДАРівець». «Що відбувається із квитками на поїзди? Дістатися до столиці чи звідти додому просто нереально!» – запитала Ірина Конратюк, син якої навчається у Києві. «Так, сьогодні ліквідовано 10 пар поїздів, які прямували через Тернопіль, мотивація влади – невідома. Не думаю, що це було зроблено для того, щоб перекупники на київському вокзалі могли більше заробити, але інших пояснень наразі ні в кого немає. Будемо вивчати ситуацію і шляхи її вирішення» – пообіцяв Віталій Максимов.

Ряд дзвінків стосувався політичної діяльності активіста «УДАРу». «В якій партії ви були раніше?» – запитували у Максимова. «У жодній, – відповідав той. І додавав: – Бо досі не було такої, якій би я повірив». «Успіх вашої команди на виборах до Верховної Ради багато в чому залежить від вашої команди. Ви повинні дуже ретельно віднестись до формування списків і взагалі до перебування в даній партії людей , які вже були в інших партіях, засідали в міській раді, поцікавтесь, як вони голосували, за що були виключені, які чутки ходили про причини голосування всупереч рішенню фракції», – порадила політику Діна Тітор.

Відповідаючи на запитання тернополян, Віталій Вікторович обіцяв детально вивчити кожне питання, з яким вони звернулися до нього, та в будь-якому випадку посприяти його вирішенню. Зокрема, Максимов має намір провести особисті зустрічі з міською владою та керівниками комунальних служб, аби з’ясувати, що саме заважає їм вирішити проблеми жителів міста та чим він особисто зможе допомогти їм у цьому.

Звісно, багато дзвінків стосувалися особистих проблем тернополян. Нарахування пенсій, матеріальна скрута, несправедливість у судах – це питання, які турбують тисячі людей, але вирішити їх можна хіба що на державному рівні. «Однак я вже зараз ретельно вивчатиму цю проблематику, щоб потім мати можливість напрацювати шляхи її вирішення», – зауважив Віталій Максимов.

Водночас, чимало запитань до політика надійшло через мережу Інтернет. Серед прохань посприяти у вирішенні локальних проблем, тернополяни просять допомоги й у питаннях, які торкаються багатьох людей. «Я живу на проспекті Злуки. Біля будинку знаходиться стадіон «Текстерно». Діти там грають у футбол, бажаючі займаються спортом. Але стадіон знаходиться в занедбаному стані. Вже почалася забудова. Волейбольне поле вже забудовують. Ходять чутки, що весь стадіон буде забудований. Де ж тоді молоді займатися? Чи замість спорту будемо привчати дітей до пива? Район густонаселений і стадіон потрібно зберегти, він необхідний», – написала Максимову тернополянка Оксана Пастушенко. «Чому немає ніяких пільг дітям-напівсиротам? Пенсії теж нерівні для цієї категорії: одна дитина залишилась – біля 900 грн, двоє – по 525 на кожну, де справедливість? Дякую за відповідь, хоча знаю, що не допоможе мені ніхто…», – з розпачем пише пані Галина. «Ваш намір не тільки благородний, але й правильний. Профілактика негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищі мені дуже близька – майже 15 років я працюю з молоддю і дітьми нашої області, переконуючи їх робити правильний вибір – вести здоровий спосіб життя, відмовляючись від вживання наркотиків, алкоголю та цигарок. Тому у мене виникла ідея – провести у декілька етапів акцію «Тернополяни – за здоровий спосіб життя!», об’єднавши в єдине ціле реалізацію кількох ідей, із залученням мас-медіа: фотоконкурс, футбольну гру серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів Тернополя і, наприклад, наших сусідів – львів’ян (це дасть змогу привернути увагу більшої кількості людей, а також допоможе відстояти стадіон на вул. Злуки – якщо провести гру під певним гаслом), демонстративні виступи  юнацьких команд, соціально-профілактичні ігротеки, конкурси, марафон на обласному телебаченні «Я досягнув свого успіху без наркотиків» із залученням відомих людей області тощо. Можна зробити все, що завгодно, аби цього захотіли декілька талановитих людей!» – написала Наталія Ільїна.

«Чесно кажучи, не очікував, що активність тернополян буде настільки високою, – поділився Віталій Вікторович своїми враженнями після «гарячої лінії». – Адже надворі пора відпусток, відпочинку на дачах… Але зараз я ще раз переконався, що тернополянам зовсім не байдужа ані доля рідного міста, ані доля держави. Тому у своєму виборі вони керуватимуться вже не розкрученими брендами та гучними заявами політиків, а реальними справами, хорошою репутацією кандидата та впевненістю у тому, що їхній обранець не протиратиме штани у парламенті, а дійсно зможе реально допомогти нашому Тернополю. Щиро вдячний усім, хто мені телефонував, за слова підтримки, вони надихнули мене на подальшу працю на благо людей».