Цирк по-українськи

Вчорашні події навколо Януковича в черговий раз серйозно похитнули імідж України в світі.

Хто склав сценарій цих подій цілком зрозуміло. Основні ідеологи цього шоу з Москви. Але, на превеликий жаль, деякі представники політичної еліти України сприяли цьому цирку.

1. В жодному разі не можна було допитувати Януковича – цього бандита в якості свідка. В Україні він повинен бути тільки підозрюваний і обвинувачуваний. Рано чи пізно третя “ходка” йому забезпечена.

На-жаль, Генеральна прокуратура, яка веде всі справи Януковича не спромоглася зробити все для того, щоб не було його допиту в якості свідка, а він використав цей інформаційний майданчик для того, щоби показати своїм прихильникам, які є в Україні, що він може ще повернутися. Я переконаний, що його повернення може бути тільки на українські “нари”.

Декілька останніх днів перед цим шоу всі інформаційні агенції та канали телебачення не тільки в Україні, а й в Європі рекламували цю подію. Невже ж діюча влада не розуміла, що якщо ми вже допустили цей допит, то його потрібно було провести.

2. Чому деякі представники влади, а в першу чергу відомство Авакова, які відповідальні за доставку “беркутят” в суд не спромоглися виконати своїх законних обов’язків. Коментарі Авакова і його радників Шкіряка і Геращенка про неможливість розблокувати слідчий ізолятор, який блокували 30-40 чоловік виглядає просто смішно. Якщо б була політична воля, за декілька секунд можна було розблокувати і доставити “беркутят” в суд.

Скоріш за все, деякі політики дуже боялися, що Янукович розкаже моменти подій, які відбулися в 2013-2014 роках та розповість хто здав Крим, хто і за скільки відпустив його за межі України.

На жаль, після вчорашнього судового засідання та конференції Януковича наша влада посприяла тому, щоби 28 листопада ще раз відбулося аналогічне шоу.