У Тернополі віче відбулось під стінами ОДА

24 січня у Тернополі відбулось вже традиційне віче. Тільки цього разу не на Театральному майдані, а під стінами заблокованої облдержадміністрації.

Із подякою до жінок звернулася голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії “УДАР” Наталка Михно.

– Щиро вдячна вам, дорогі жінки, за вашу відвагу, за те, що підтримуєте та допомагаєте чоловікам, -наголосила пані Наталка. – А чоловіків ще раз хочу закликати: їдьте до Києва!

– Я постійно зустрічаюся із керівниками спецпідрозділів, з діючими керівниками міліції та закликаю їх переходити на сторону народу, -поділився генерал-лейтенант міліції у відставці, активіст партії “УДАР” Віталій Максимов. – Не може брат проти брата воювати!

Із хвилини мовчання в пам’ять загиблих активістів Євромайдану розпочав своє звернення до громади голова молодіжного крила Тернопільської міської організації партії “УДАР” Дмитро Андрієшин.

– Звертаюсь до внутрішніх військ: не виконуйте злочинні накази та не беріть на себе відповідальність за людські життя, -наголосив “ударівець”. – Приєднуйтесь до майданівців, а ми, в свою чергу, гарантуємо вам захист.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.