У Тернополі відбулися великі перегони маленьких велосипедистів

У суботу, 22 вересня, у Тернопільському гідропарку «Топільче» стартували Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка». Змагання, організовані агенцією пригод «Дивосвіт», НСОУ «Пласт станиця Тернопіль» та МГО «Клуб активного відпочинку «Файні мандри», мають на меті розвиток та підтримку в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді, пропаганди здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

У «Дивогонці» взяли участь діти віком від 2 до 15 років, які вміють їздити на біговелі, велосипеді чи самокаті. «Для нас головне, аби кожен учасник не тільки повірив у власні сили чи став переможцем, але й відчув атмосферу свята, захоплення від велосипедного відпочинку», — каже Зоя Бургонська, організатор та координатор Всеукраїнських «Дивогонок».

Кожен учасник велоперегонів отримав подарунок, медаль чи просто гарний настрій. Переможці заїзду серед 6-річок отримали свої нагороди з рук кандидата у народі депутати від партії «УДАР» Віталія Максимова. Він побажав дітям наступних перемог, не тільки спортивних, а й життєвих. І заспокоїв тих, кому цього дня перемога не дісталася: «У вас головні перемоги ще попереду, тому якраз вам засмучуватися не варто!»

– Будь-які починання, що сприяють проведенню активного дозвілля серед дітей, потрібно підтримувати і допомагати, – впевнений Віталій Максимов. – Адже діти – це завтрашній день нашої нації. Вони повинні бути не тільки розумними, а й фізично здоровими, тому партія «УДАР Віталія Кличка» дуже активно пропагує здоровий спосіб життя і заняття спортом серед дітей та молоді.

Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка» — проект, що започаткований восени 2010 року. Три сезони перегонів, що об’єднали 9 міст України, зібрали на своїх майданчиках понад 1000 юних велосипедистів віком до 15 років. Найменшій учасниці, яка брала участь у перегонах, було 1 рік та 5 місяців.